Stomatologia

  • Szanowne Koleżanki i Koledzy Komisja Stomatologiczna ORL w Rzeszowie serdecznie zaprasza na konferencję jesienną, która odbędzie się w dniach 5-6.10.2018 r. w Hotelu Rzeszów w Rzeszowie, ul. Piłsudskiego 44. W trakcie sesji samorządowej przewidzianej podczas naszej Konferencji omawiane będą również sprawy dokumentacji medycznej (dokumentacja elektroniczna, zawartość) oraz obowiązki dotyczące używania separatorów i amalgamatu w gabinecie stomatologicznym. Rozważany będzie grupowy zakup separatorów dla członków OIL w Rzeszowie. Po konferencji tradycyjnie odbędzie sie "Bankiet Jesiennny" na który serdecznie zapraszamy. Podczas bankietu i konferencji, w ramach loterii wizytówkowej zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez firmę „Why Not TRAVEL”:  3 vouchery: 1 na kwotę 1000 zł i 2 na 500 zł podczas konferencji i 3 vouchery: 1 na kwotę 1000 zł i 2 na 500 zł . (program i karta uczestnictwa do pobrania poniżej)

 

Strona dla lekarzy dentystów http://www.ksoil.rzeszow.pl (skład komisji, komunikaty, dokumenty, materiały naukowe).

Komisja Stomatologiczna zwraca się z prośbą do lekarzy stomatologów o dodawanie się do listy mailingowej Komisji stomatologicznej pod adresem: ks.oil.rzeszow@gmail.com.

Baza ta służyć będzie bieżącemu informowaniu lekarzy stomatologów o aktualnym wykazie szkoleń i konferencji organizowanych przez Komisję Stomatologiczną Oil w Rzeszowie.
W treści maila prosimy podawać: imię i nazwisko, numer PWZ oraz dane kontaktowe (aktualny adres e-mail do korespondencji).